Play for Ukraine

Sobota, 5 marca, godz. 11 – Syrenka w Parku Olszyna. Spotkajmy się pod pretekstem gry w piłkę i wyraźmy swoją solidarność z Ukraińcami i Ukrainkami.

W tym koszmarnym czasie sport nie jest ważny. Ale ponieważ Putin podeptał wszystkie wartości, w które wierzą sportowcy, musimy na swój piłkarski sposób przeciwstawić się temu.

Nasza fundacja uruchamia w tej chwili różne działania pomocowe, ale chcemy zaprosić Was też do wspólnego turnieju-protestu, turnieju-solidarności. Dzięki CRS-Bielany mamy bezpłatne boisko. Udział jest całkowicie darmowy. Na miejscu będziemy prowadzić zbiórkę charytatywną.

Wydarzenie jest spontaniczne, postaramy się jednak zapewnić na miejscu jak zawsze profesjonalną organizację.

Aby dołączyć wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko w wydarzeniu na facebooku lub wysłać do nas maila etnoliga@etnoliga.org. Najpóźniej dzień przed wydarzeniem ogłosimy składy i harmonogram.

Ubierzmy się na niebiesko i żółto. Planujemy wspólne malowanie wielkiej niebiesko-żółtej flagi. Zgłaszajcie swoje pomysły. Zróbmy hałas. Dołączajcie, zapraszajcie znajomych, kluby, stowarzyszenia.