Rekrutujemy: specjalista/-ka ds. pozyskiwania funduszy

Fundraiser

Fundacja dla Wolności szuka osoby na stanowisko specjalisty / specjalistki do spraw pozyskiwania funduszy (fundraisera / fundraiserki).

Specjalista/-tka do spraw pozyskiwania funduszy identyfikuje zewnętrzne źródła finansowania planowanych przedsięwzięć i pozyskuje fundusze z tych źródeł.

Obowiązki

• budowanie długotrwałych relacji ze sponsorami, darczyńcami i partnerami, opartych na zaufaniu i koncentracji wokół wartości i misji Fundacji,
  • opracowanie wraz z zarządem i zespołem planów strategicznych dot. pozyskiwania funduszy pozagrantowych oraz ich realizacja
  • zarządzanie współpracą z darczyńcami, w tym m.in. nawiązywanie i utrzymywanie relacji z darczyńcami strategicznymi i biznesowymi, koordynowanie i rozwijanie programu lojalnościowego dla darczyńców indywidualnych
  • obsługa dokumentacji i baz danych, rozliczanie i ewaluacja działań fundraisingowych
  • współpraca przy działaniach promocyjnych skierowanych do sponsorów i darczyńców, w tym współtworzenie i prowadzenie kampanii fundraisingowych
  • śledzenie trendów i poszukiwanie nowych pomysłów na działania fundraisingowe

Oczekiwania

• wykształcenie wyższe
  • zainteresowanie tematyką migracji i integracji
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • biegła znajomość pakietu MS Office i Google Workspace
  • znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty

• doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu marketingu, public relations i reklamy
  • znajomość narzędzi CRM

• umowa o pracę na rok w wymiarze 0,8 etatu (z możliwością przedłużenia)
  • początkowe wynagrodzenie 5400-6000 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • praca w biurze w centrum Warszawy w różnorodnym, wspierającym zespole
  • szkolenia i możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV w języku polskim oraz ewentualnych pytań dotyczących rekrutacji na adres praca@fundacjadlawolnosci.org do 30 stycznia 2024 r. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Fundraiser”. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę rekrutacyjną w biurze Fundacji w terminie 5-9 lutego 2024.

W CV prosimy o umieszczenie następującej formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację dla Wolności w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja dla Wolności, z siedzibą w Warszawie, 00-364, przy ul. Ordynackiej 9. NIP: 1132531901; KRS: 0000224819; REGON: 140021410, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią polityki prywatności Fundacji dla Wolności.