Wracamy do gry

Za nami trudny czas. Czy już całkiem za nami? Tego nie możemy być pewni, ale boiska są znowu otwarte

Pandemia zagrała z nami nie fair, ale wygląda na to, że odzyskujemy pole. Cały futbolowy świat wraca do aktywności, my też. Oto nasze plany na lato:

30 maja ruszyły cotygodniowe treningi i sparingi dla dorosłych, które Fundacja dla Wolności organizuje wspólnie z klubem Chrząszczyki. Spotykamy się w każdą sobotę od godz. 19 do 21:30 na orliku przy ul. Targowej 86.

W weekend 20 i 21 czerwca zapraszamy na kolejną odsłonę Copa Colombia – charytatywnego turnieju piłki nożnej. Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka piłek i sprzętu sportowego rzecz akademii futbolu dla ubogiej młodzieży w mieście Pereira. Pomysłodawcą i współorganizatorem zawodów jest Willie Oviedo, uczestnik Etnoligi. Tym razem turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych: dorośli (sobota) i U11 (niedziela).

Natomiast 28 czerwca wraca Etnoliga. Turniej miał być pierwotnie rozegrany wiosną, ale COVID-19 zmusił nas do zawieszania projektu. Chociaż to jubileuszowa edycja, jej forma będzie nieco skromniejsza niż zwykle. Mecze odbywać się będą w letnie niedziele, finały zaplanowaliśmy na 9 sierpnia. Zarówno Colombia Cup jak i Etnoliga zostaną rozegrane na boisku orlik ul. Przy Bażantarni 3.

Wszystkie zajęcia i turnieje są bezpłatne. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa w ramach programu „Aktywny Warszawiak”. Szczegóły i zapisy na naszym facebooku.