Programy

Warsztaty, wycieczki i szkolenia

W odpowiedzi na rosnącą liczbę dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracji w warszawskich szkołach prowadzimy trzy uzupełniające się działania: warsztaty międzykulturowe dla uczniów, integracyjne wycieczki dla klas i grup oraz szkolenia dla nauczycieli i wychowawców.

Od 2025 roku nasza bezpłatna oferta jest dostępna dla placówek edukacyjnych z całego Mazowsza.

Kliknij w wybraną aktywność, aby zobaczyć szczegóły i się zgłosić.


Udział w zajęciach wiąże się ze zgodą na monitoring prowadzony przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej oraz Centrum Obsługi Projektów Europejskich MSWiA. Przedmiotem monitoringu jest weryfikacja działań prowadzonych przez Fundację (obecność trenerów, dokumentacja, realizacja programu), a nie monitoring szkoły czy placówki.

Projekt „Mazowieckie Mosty Międzykulturowe” współfinansowany jest ze środków europejskich w ramach programu Fundusz Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021–2027 (FAMI.02.01-IZ.00-0028/24).

Scroll to Top

Warsztaty, szkolenia i wycieczki