Sportowe lato

Przez całe wakacje zapraszamy na bezpłatne zajęcia z piłki nożnej – dwie lokalizacje, trzy grupy.

W każdą niedzielę w godz. 17:00-19:00 spotykamy się na boisku w Parku Olszyna. Gramy w mieszanych składach, kobiety i mężczyźni, można przyjść, samemu / samej, w kilka osób lub drużyną. W zależności od liczby chętnych, przeważnie gramy serię krótkich meczów. Przed każdym weekendem robimy zapisy: tutaj.

Dwa razy w tygodniu wspólnie z Kobiecą* Akademią Piłkarską zapraszamy na treningi kobiety i dziewczyny (osoby z doświadczeniem funkcjonowania w społeczeństwie jako kobiety / dziewczyny):

• we wtorki, w godz. 18:30 – 20:00, boisko Syrenka CRS Bielan, Park Olszyna
  • w niedziele, w godz. 17:00 – 19:00, boisko Orlik DOSiR Praga Północ, ul. Targowa 86 (wejście od Ratuszowej)

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, dostępne dla osób powyżej 15 r.ż. niezależnie od umiejętności sportowych.

Kobieca* Akademia Piłkarska jest organizowana w ramach projektu Piłka nożna kobiet* narzędziem zmian realizowanego dzięki dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Boisk udostępniają nam bezpłatnie Centrum Rekreacyjno-Sportowe na Bielanach oraz Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji na Pradze Północ.