Sportowa jesień

Letni Puchar Etnoligi

Turniej w takim formacie zostanie rozegrany po raz pierwszy. Zapraszamy w sobotę 8 września na plażę Poniatówka. Informacje i zgłoszenia na stronie wydarzenia na Facebooku.

17. edycja Etnoligi

Z kolei w niedzielę 23 września w hali DOSiR na Pradze Północ startuje kolejny sezon Etnoligi. Naszą ambicją jest łączenie różnych ludzi – środowisk i kultur – poprzez wspólne uprawianie sportu. Oprócz gry w piłkę nożną uczestnicy będą dzielić się swoimi historiami: przygotują prezentacje drużyn i poczęstunki. Zapraszamy drużyny amatorskie złożone z co najmniej 10 osób z co najmniej trzech krajów, kobiet i mężczyzn. Przyjmujemy też zgłoszenia indywidualne. Udział jak zawsze jest bezpłatny. Liga będzie rozgrywana od 23 września do 2 grudnia. Wszystkie szczegóły i informacje o zapisach znajdują się na stronie www.etnoliga.org/etnoliga-17.

Oba wydarzenia współfinansowane są przez m.st. Warszawa.