Praca dla migrantów: warsztaty sportowe

Fundacja dla Wolności poszukuje współpracownika / współpracowniczki na stanowisko: Edukator / edukatorka międzykulturowy/-a w sporcie.

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prowadzenie (w parze ze specjalistką Fundacji) warsztatów o tematyce wielokulturowości dla nauczycieli / nauczycielek, trenerów / trenerek sportowych, aktywistów / aktywistek i liderów / liderek społeczności lokalnych na terenie Mazowsza. Celem zajęć będzie przekazanie inspiracji oraz narzędzi pozwalających klubom, szkołom czy domom kultury realizować projekty o charakterze sportowym włączające migrantów.

Zadania:

  • współprowadzenie 6-12 szkoleń według gotowego scenariusza
  • przygotowywanie materiałów warsztatowych
  • prowadzenie dokumentacji szkoleń

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy zlecenia lub B2B w okresie 1 marca – 30 czerwca 2022
  • szkolenie merytoryczne i metodologiczne (ok. 10 godzin)
  • wspólnie ustalany grafik (ok. 1-2 warsztatów w tygodniu)
  • wynagrodzenie 450 zł brutto za każdy 4-godzinny warsztat
  • transport lub zwrot kosztów dojazdu na warsztaty
  • możliwość przedłużenia umowy po zakończeniu projektu
  • praca w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze

Oczekiwania:

Ze względu na specyfikę projektu poszukujemy wyłącznie cudzoziemców / cudzoziemek w wieku do 35 r.ż. spełniających poniższe wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na podstawie umowy zlecenia lub B2B
  • co najmniej podstawowa znajomość języka polskiego
  • czynne uprawianie sportu, najlepiej zespołowego
  • motywacja i gotowość do uczenia się
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych / szkoleń / prezentacji / wydarzeń

Rekrutacja:

Proces rekrutacji będzie dwuetapowy. Pierwszy etap polegał będzie na przesłaniu zgłoszeń i ich ocenie przez komisję powołaną przez Fundację. Wybrane osoby, zostaną zaproszone do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej w siedzibie Fundacji.

CV prosimy przesyłać elektronicznie na adres e-mail: etnoliga@etnoliga.org w terminie do 6 lutego 2022 r.

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Rekrutacja – edukator”).

W treści maila prosimy o odpowiedź na pytanie: „Jakie są Twoje dotychczasowe doświadczenia z zakresie sportu i międzykulturowości?”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami / kandydatkami do 15.02.2022 r.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację dla Wolności z siedzibą w Warszawie przy ul. Ordynackiej 9 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do pracy. Jestem świadomy/-a posiadania prawa do cofnięcia udzielonej zgody, dostępu do moich danych i ich poprawiania”.

Rekrutacja dotyczy projektu „Etnoliga+”, który jest realizowany przez Fundację dla Wolności w ramach konkursu regrantingowego projektu “I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Centrum Edukacji Obywatelskiej pełni funkcję organizacji partnerskiej konsorcjum realizującego projekt oraz organizatora konkursu w Polsce. Tekst wyraża wyłącznie poglądy autorów i autorek i nie może być utożsamiany z oficjalnym stanowiskiem Unii Europejskiej ani Centrum Edukacji Obywatelskiej.

W odpowiedzi na “Praca dla migrantów: warsztaty sportowe”

Skomentuj Safeer Babu km Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *