Etnoliga 18

24 marca – 9 czerwca 2019

Chcemy, by Warszawa była miejscem, w którym każdy czuje się dobrze niezależnie od kraju pochodzenia, sytuacji materialnej, płci, orientacji seksualnej czy religii. Chcemy też, by takim miejscem było każde boisko. Dlatego powstała Etnoliga – inicjatywa dla wszystkich warszawiaków, którzy kochają futbol w duchu równości, przyjaźni i fair play.

18. sezon ligi startuje 24 marca na orliku Przy Bażantarni 3 w Warszawie. Jak zawsze zapraszamy drużyny amatorskie złożone z kobiet i mężczyzn (minimum po 3) oraz osób przynajmniej trzech narodowości. Mile widziani są wszyscy niezależnie od poziomu gry. Wiek 16+. System gry: po 7 osób (6 + bramkarz), w tym co najmniej dwie osoby każdej płci. Dodatkowe wydarzenia (prezentacje, konkursy, itp.) oraz punktację fair play ustalimy wspólnie na spotkaniu kapitanów.

Zgłoszenia drużynowe online do 10 marca, indywidualne – bez ograniczeń. Udział jest bezpłatny. Planujemy przyjąć 20 ekip. Więcej na stronie Etnoligi. Zapraszamy!

18. sezon Etnoligi organizuje Fundacja dla Wolności we współpracy z Dzielnicą Ursynów m.st. Warszawy. Projekt jest współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa, program “Aktywny Warszawiak – Akcja Rewitalizacja” w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy.