Krzysztof Jarymowicz
Absolwent psychologii i etnografii na Uniwersytecie Warszawskim. Jeden z założycieli fundacji, obecnie prezes jej zarządu. Pomysłodawca i koordynator Etnoligi. Wcześniej pracował m.in. jako dziennikarz. Wychowuje trójkę dzieci. Interesuje się piłką, ale lepsze wyniki ma w szachach. Zapalony rowerzysta.
Magdalena Zaborowska
Pedagog i animatorka kultury. Absolwentka Wydziału Pedagogicznego i Instytutu Kultury Polskiej UW. Zajmuje się edukacją pozaformalną i międzykulturową. Koordynatorka programu edukacyjnego dla małych uchodźców i wymian młodzieżowych. Prowadzi warsztaty nt. fair play, fotografii, filmu i ceramiki. Współpracowała z licznymi organizacjami pozarządowymi i instytucjami samorządowymi. W życiu stawia na pasje i aktywny tryb życia – lepi z gliny, gotuje, podróżuje.

Rada

Antoni Adamowicz
Dyplomata, absolwent Instytutu Socjologii UW. Pracował w organizacjach pozarządowych we Włoszech i Hiszpanii. Pomysłodawca kampanii społecznej „Tiszert dla Wolności”, jeden z założycieli fundacji. Pracuje w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Pasjonuje się kinem, fotografią i podróżami.
Dora Montagna
Tłumaczka i językoznawczyni. Absolwentka Lingue e Letterature Straniere Univerisita degli Studi (Turyn), studiowała również w Hiszpanii i Warszawie. Współzałożycielka fundacji. Pracowała jako animatorka teatralna w szkołach, więzieniach i szpitalach. Interesuje się europejskimi projektami mobilności i integracji europejskiej.
Julian Kutyła
Wicenaczelny pisma „Krytyka Polityczna”, kierownik jego witryny internetowej. Doktor filozofii, publicysta, tłumacz z języka angielskiego i francuskiego (m.in. Žižek, Hardt, Badiou, Erlbruch). Publikował w „Gazecie Wyborczej” i „Rzeczpospolitej”.

Weronika Brączek
Izabela Orłów
Dariusz Kosiński
David Huerta Beltran
Karol Mikulski
Giorgi Komoshvili
Monika Szczerba
Anna Dąbrowa
Studentka stosunków międzynarodowych oraz prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Od najmłodszych lat nabywałam doświadczenia w samorządach uczniowskich i organizacjach pozarządowych. Chętnie udzielam się we wszelkich formach wolontariatu, czerpiąc radość z działania na rzecz innych. Przedmiotem moich zainteresowań jest polityka międzynarodowa oraz prawo międzynarodowe publiczne. Uwielbiam teatr i podróże. Wolne chwile staram się spędzać aktywnie, w myśl zasady, że sport to zdrowie.
Paulina Dinh Manh
Studentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ogromną przyjemność sprawia mi praca z dziećmi, których szczere uśmiechy są najlepszym bodźcem do dalszego działania. Wielokrotnie angażowałam się w akcje charytatywne i wciąż chętnie wspieram różne inicjatywy jako wolontariuszka. Miłośniczka gotowania, filmów i książek – nieustannie głodna świata.
Patrycja Grabek
Jestem studentką farmacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Świat chemii i leków to moja największa pasja, a zaraz po tym jest fascynacja językiem łacińskim, którą zostałam zarażona w liceum. Od dziecka bardzo lubię śpiewać, co łączy się z moją miłością do musicali i bajek Disneya. Oprócz tego uwielbiam książki i góry. Zaś w wolnym czasie spełniam zamiłowania kulinarne, głównie poprzez pieczenie ciast.
Anna Laszecka
Pracuję z dziećmi z autyzmem jako terapeuta. W wolnych chwilach muzykuję i działam w dwóch zespołach muzycznych. Interesuję się folklorem i tradycyjną kulturą ludową oraz muzykoterapią. Uwielbiam literaturę rosyjską i polskie góry.
Kacper Porembski
W swoim życiu byłem już podoficerem straży pożarnej, zawodnikiem brazylijskiego jiu-jitsu, biegaczem, gitarzystą. Robię filmy i zdjęcia, podróżuję. Lubię filozofię i ciężkie treningi sportowe. Mam zamiar objechać świat wzdłuż i wszerz. Spełniam się w pracy z ludźmi i dla ludzi.