Zostań wolontariuszką / wolontariuszem Fundacji dla Wolności

Czy chcesz razem z nami budować Polskę przyjazną uchodźcom? Czy są Ci bliskie tematy wielokulturowości, aktywizmu, sportu, pomocy potrzebującym? Czy chcesz rozwijać różne umiejętności i wykorzystywać je w pracy z dziećmi i dorosłymi z różnych stron świata? Jeśli tak, mamy ofertę dla Ciebie.

Kogo szukamy

W naszej fundacji potrzebni są ludzie o różnych kompetencjach. Niezależnie od tego, czy wolisz pracę z ludźmi, czy lepiej odnajdujesz się w zadaniach administracyjnych, w biurze czy on-line, czy możesz poświęcić na to dużo czasu czy masz go niewiele, znajdziesz u nas coś dla siebie. Ważne, żebyś mogła / mógł robić to w miarę regularnie przez co najmniej kilka miesięcy.

Co oferujemy

Oferujemy szkolenie odpowiednie do Twojego stanowiska, miłą atmosferę, wsparcie i pełne zaangażowanie we wspólne działania. Możliwość realizacji praktyk zawodowych lub stażu, a po ich zakończeniu nawiązania stałej współpracy w formie odpłatnej.

Napisz do nas!